Derby czas zacząć!!!

Derby czas zacząć!!!       Zorza Kowala - KS Hubertus Chomentów 0-5(0-2) Grzmil X3, Skura, Daniel Lutek

Przepiękny prezent zrobili swojemu trenerowi zawodnicy KS Hubertus Chomentów w jego 42 urodziny, wygrywając w Kowali 0-5. Ciekawostką jest fakt że trener musiał opuścić swój zespół po pierwszej połowie, gdyż udał się na wesele. Do przerwy goście z Chomentowa prowadzi li już 0-2. Chomentów rozgrywa najlepszy początek rundy wiosennej w historii klubu z bilansem bramkowym 21-3, ogrywając po kolei, Energia 5-1, Królewskich 3-1, Mirów 8-1 i Kowale 0-5

Skład: Domagała - Krajewski,Marchewka,Gębczyk,Szymanek - Kurek,Pietrzykowski,Wojciechowski,Lutek - Grzmil,Skura
oraz  Banaszek,Drabik,Kołodziejczyk,Marchewka,Morawski,Białecki

Rocznik 2009

Hubertus Chomentów 6 - 1 Champion Pionki

Najmłodsi zawodnicy z rocznika 2009 zmierzyli się na swoim boisku z drużyną Championa Pionki. Mecz odbywał się w większości pod nasze dyktando. Pewna Wygrana  6-1, zapisując pierwszą wygraną w tej rundzie.

Rocznik 2006

Proch Pionki 5 - 0 Hubertus Chomentów

Rocznik 2006 swój zaległy mecz rozgrywał w środowe popołudnie w Pionkach. Do przerwy utrzymywał się wynik 0-0 lecz po przerwie to gospodarze wyszli bardziej skoncentrowani i zdołali wbić naszej drużynie 5 bramek.