KS Chomentów wystartuje w CENTRUM CUP pod nazwą Eltast

W sobotę 7 grudnia 2019r. o godzinie 17.55 seniorzy naszego klubu zagrają pierwszy mecz z CERARD, natomiast mecz drugi 18.45 z Piekarnią Fogiel

W zawodach mogą brać udział zespoły klubowe, zakładowe, amatorskie itp. Już teraz zachęcamy do zgłaszania się w najbliższych dniach.

Nasz klub rozgrywki pod dachem organizował regularnie przez ostatnie siedemnaście lat. Na parkiecie grali najlepsi zawodnicy z regionu radomskiego. Warto przypomnieć, że obrońcą tytułu mistrzowskiego jest drużyna Kemichal Radom.

Tegorocznym miejscem pojedynków będzie hala PSP 24 przy ul. Powstańców Śląskich 4 w Radomiu, wracamy więc do większej sali sportowej. Pewną nowością będzie też wprowadzenie oprócz kolejek niedzielnych dodatkowo popołudniowych sobotnich terminów (w godz.15.00-20.00).