Mocne rozpoczęcie rundy Hubertusa Chomentów!!!

Piłkarze Chomentowskiego Hubertusa mogą zaliczyć początek rundy do udanych, bowiem odnieśli czwartą wygraną z rzędu.

Hubertus swój pierwszy mecz w rundzie rewanżowej rozgrywał z rezerwami Energii Kozienice, który gładko wygrał 5-1. Kolejnym rywalem z jakim przyszło się mierzyć zawodnikom z Chomentowa był zespół Królewskich Jedlnia. Królewscy to bardzo solidna drużyna doskonale operująca piłką, lecz po walce Hubertus wygrywa 3-1. Warto dodać że zawodnicy z Jedlni po pierwszej rundzie zajmowali trzecie miejsce w tabeli Nice-Sport A klasy. Trzeci rywal to Gryfia Mirów. Piłkarze z Mirowa wywieźli z Chomentowa tylko jedną strzeloną bramkę a wynik jaki widniał na koniec spotkania to aż 8-1. W tym jakże szalonym meczu po trzy bramki zdobyli odpowiednio Damian Grzmil i Patryk Skura. Na ostatni mecz zawodnicy wybrali się do Kowali, gdzie zmierzyli się z miejscową Zorzą Kowala. Faworytem przed tym spotkaniem stała się oczywiście drużyna Hubertusa Chomentów i to ona w lokalnych derbach zwyciężyła 0-5. Damian Grzmil ponownie udowadnia w tym meczu wszystkim niedowiarkom, że jest bardzo mocnym punktem drużyny i zdobywa ponownie trzy bramki. Do stanu 0-5 dołożyli swoje bramki Skura, oraz kapitan Daniel Lutek. Bilans bramkowy po 4 meczach to 21-4. W następnym meczu Hubertus Chomentów zmierzy się z Polonią Iłża, która zajmuję  obecnie 2 miejsce w tabeli. Zapraszamy.