Polonia Iłża za mocna...

W sobotnie popołudnie punktualnie o godzinie 15.00 sędzia rozpoczął spotkanie pomiędzy Hubertusem Chomentów a Polonią Iłża. Niestety spotkanie nie ułożyło się pozytywnie dla Hubertusa.

Początek spotkania to walka w środku pola i niewiele akcji ofensywnych z obydwu stron. Jako pierwsi około 25 minuty za ofensywę wzięli się goście i  to oni strzelili bramkę jako pierwsi. Od tej pory Hubertus przeszedł do głębokiej defensywy. Polonia bardzo mocno zaangażowała się w ofensywę, lecz zapomniała o defensywie. Po jednej z kontr szybki Mateusz Kurek wychodzi oko w oko z bramkarzem z Iłży i zdobywa bramkę na 1-1. Niestety zadziałało to bardzo rozluźniająco na piłkarzy z Chomentowa i Polonia tuż przed przerwą zdobywa bramkę na 1-2. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. Na drugą połowę obydwie drużyny wychodzą bardzo zmotywowane, można by powiedzieć że nawet za bardzo. Po około 10 minutach czerwoną kartkę dostaje Grzmil i Hubertus gra w dziesiątkę. Zawodnicy z Iłży potrafili to wykorzystać i dołożyli jeszcze dwie bramki. W 90 min w konsekwencji 2 żółtych kartek wylatuje z boiska Lutek. Mecz kończy się wynikiem 1-4. Polonia udanie rewanżuje się za porażkę w rundzie jesiennej. Pierwsza porażka Hubertusa Chomentów w rundzie wiosennej staje się faktem.

HUBERTUS CHOMENTÓW 1 - 4 POLONIA IŁŻA

Skład: Domagała - Gębczyk,Szymanek,Krajewski,Marchewka - Wojciechowski, Kołodziejczyk,Kurek,Lutek - Grzmil,Skura     oraz Banaszek, Błasiński, Drabik,Białecki,Kluś,Morawski