Pierwsza drużyna na plus

W niedzielę 8 kwietnia swoje mecze rozgrywały wszystkie trzy drużyny Hubertusa.

Pierwsza to seniorska drużyna uczestnicząca w rozgrywkach Nice-Sport A Klasy.  Zawodnicy Huertusa podejmowali na własnym boisku obecnego wicelidera rozgrywek czyli GKS Królewskich Jedlnia.  Mecz od początku toczył się w środku pola, wyglądało to jakby każda z drużyn badała swojego przeciwnika.  Sytuacja ożywiła się w okolicy 25 minuty spotkania, od której nasi zawodnicy coraz śmielej sobie poczynali. Przyniosło to efekt w 30 min spotkania. Bramkę zdobywa Patryk Skura, a jak się okazało była to ostatnia bramka w tej części spotkania. Do przerwy prowadzimy 1-0. Początek drugiej odsłony meczu to widoczna przewaga Królewskich. Z opresji w większości ratował nas rewelacyjnie dysponowany tego dnia Jakub Domagała. W 57 minucie rewelacyjną okazje po dośrodkowaniu Mateusza Kurka zmarnował Skura, lecz 3 minuty później wykorzystał już sytuacje rewelacyjnie podanie od Grzmila i mamy 2-0. Po strzeleniu drugiej bramki w nasze szeregi wdarło się nadmierne rozluźnienie, a zawodnicy z Jedlni wykorzystali to rewelacyjnie i strzelili bramkę kontaktową na 2-1 w 70 min spotkania. Końcowa faza spotkania to kilka niewykorzystanych szans z jednej oraz drugiej strony aż do 84 min.  Po indywidualnej akcji trzecią bramkę w tym spotkaniu zdobywa Patryk Skura. WYGRYWAMY TEN MECZ 3-1!!!

HUBERTUS CHOMENTÓW 3 - 1 GKS KRÓLEWSCY JEDLNIA

Skład: Domagała - Szymanek,Krajewski,Marchewka,Gębczyk - Pietrzykowski, Wojciechowki, Kurek, Banaszek - Grzmil, Skura,   oraz    Białecki, Błasiński, Drabik, Rychlik, Zanjat, Kluś

Ten dzień nie należał niestety do naszych drużyn młodzieżowych, obydwie poniosły dość wysokie porażki. Poniżej zamieszczamy wyniki.