POGROM W MECZU HUBERTUSA!

Nietypowo bo w piątek Hubertus Chomentów podejmował drużynę Gryfii Mirów. Punktualnie o godzinie 17.30 sędzia pierwszym gwizdkiem rozpoczął spotkanie. Na początku wyglądało to jakby każda z drużyn próbowała wyczuć swojego przeciwnika. Hubertus wyprowadził kilka groźnych kontr, lecz nieskutecznych. W okolicach 25 minuty przyjezdni po błędzie jednego z naszych obrońców zdobywają bramkę. Maszyna Hubertusa zaczęła działać dopiero po deszczu jaki spadł podczas pierwszej połowy i tuż przed przerwą piękną bramkę zdobył Patryk Skura. Po pierwszej połowie remisowaliśmy 1:1. Druga połowa to już dominacja Chomentowa. Trzy minuty po rozpoczęciu połowy prowadzenie dał Skura, a po kolejnych czterech Artur Szymanek przelobował bramkarza z trzydziestego metra. Kolejno bramki zdobywali Grzmil x3, Skura, Banaszek. Podsumowując w drugiej połowie zdobyliśmy 7 bramek nie dając sobie strzelić ani jednej. W meczu obydwaj napastnicy skompletowali hat-tricka. Gratulacje dla całej drużyny!!! A już w przyszły weekend zapraszamy na derbowe spotkanie z Zorzą Kowala w Kowali.

Skład: Domagała - Szymanek,Marchewka,Krajewski, Gębczyk - Wojciechowski,Pietrzykowski,Lutek,Kurek - Grzmil, Skura,   oraz Morawski, Drabik,Banaszek, Kluś, Kołodziejczyk,Białecki

HUBERTUS CHOMENTÓW 8 - 1 GRYFIA MIRÓW