Dwa zwycięstwa!!!

Hubertus Chomentów w sobotnie popołudnie podejmował na własnym obiekcie, lecz w roli gości drużynę WUKS Ruda Wielka. Na mocy porozumienia pomiędzy klubami WUKS rozgrywał drugi mecz w sezonie na obiekcie Hubertusa. Kadra Hubertusa w tym meczu była znacząco uszczuplona, lecz i to pozwoliło na weekendowe zwycięstwo. Mecz rozpoczął się od spokojnego rozgrywania piłki przez Hubertusa. Zawodnicy z Rudy Wielkiej nastawili się tylko na grę z tzw "kontry". Pierwszy do głosu doszedł Hubertus, lecz zespół nie zdołał wykorzystać przewagi. Tuż przed przerwą do rzutu wolnego podszedł kapitan Daniel Lutek i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Po pierwszej połowie wynik jaki widniał to 0-1 dla Chomentowa. Druga połowa znów rozpoczęła się pod dyktando Hubertusa, lecz tylko do 70 min. W tym momencie zawodnicy z Rudy poczuli że nie mają nic do stracenia i przeszli do ofensywy. Chomentów zepchnięty do głębokiej defensywy wyprowadzał kontry i po jednej z kontr, szybki Damian Grzmil zdobywa bramkę na 2-0. Do końca meczu Ruda Wielka nie przestawała atakować, a efektem była strzelona bramka w 85 minucie spotkania. Zawodnicy WUKS jeszcze przed końcem mieli sytuację by wyrównać stan spotkania, lecz świetnymi paradami strzały bronił Rafał Marchewka. Mecz zakończył się wynikiem 1-2.

WUKS RUDA WIELKA 1 - 2 HUBERTUS CHOMENTÓW

Skład:
Marchewka-Marchewka,Pietrzykowski,Kurek,Szymanek-Drabik,Kołodziejczyk,Lutek, Zanjat-Grzmil, Górnik,
oraz Baryłkiewicz, Jastrzębski, Śmietanka, Wrochna, Białecki

Tydzień wcześniej Hubertus lecz już w roli gospodarza podejmował na własnym obiekcie drużynę KP Stanisławice.
Mecz toczył się całkowicie pod dyktando Hubertusa. Swobodne rozgrywanie piłki w środku pola, oraz pewna gra całej drużyny pozwoliła na wbicie zawodnikom ze Stanisławic aż 8 bramek. Damian Grzmil w tym spotkaniu zdobył 4 bramki.

HUBERTUS CHOMENTÓW 8 - 1 KP STANISŁAWICE

Damian Grzmil x4, Patryk Skura x2, Tomasz Białecki x1, Patryk Kluś x1

Skład:Marchewka Rafał (46 min Zanjat), Marchewka Dariusz (70 min Paweł Piasek,Konrad Krajewski,Artur Szymanek, Gebczyk (55 min Krzysztof Pietrzykowski),Daniel Lutek, Kołodziejczyk,Damian Drabik(50 min Hubert Jastrzębski),Patryk Kluś( 50 min Łukasz Banaszek), Skura (68 min Baryłkiewicz), Damian Grzmil ( 79 min Białecki)