Porażka seniorów, zwycięstwo ze Skaryszewianką!!!

W niedzielne popołudnie Hubertusowi przyszło się mierzyć z Iskrą Gózd, która swoje mecze rozgrywa w Kuczkach. Jak się wydawało obydwie drużyny wychodzą na to spotkanie bardzo zmotywowane. Jak widać to zawodnicy Iskry byli tego dnia bardziej skoncentrowani, gdyż już po 10 minutach prowadzili 2-0. Hubertus przed przerwą zdołał strzelić bramkę kontaktową. Połowa Kończy się wynikiem 2-1 dla gospodarzy. Po przerwie to gra głównie w środku pola i walka o pozycję. Zawodnicy jednej, jak i drugiej drużyny mają sytuacje, których nie mogą wykorzystać. W konsekwencji dwóch żółtych kartek Drabik otrzymuje czerwoną kartkę w 80 min. Mecz kończy się wynikiem 2-1 dla gospodarzy. Było to najgorsze rozpoczęcie spotkania w wykonaniu Hubertusa od początku rundy. W pierwszych czterech meczach można było zobaczyć walkę...

ISKRA GÓZD 2 - 1 HUBERTUS CHOMENTÓW
Lutek 35 min

Skład: Domagała - Szymanek, Krajewski, Marchewka, Gębczyk - Kołodziejczyk,Lutek, Banaszek,Wojciechowski, Kurek - Skura oraz Zanjat,Drabik,Kluś,Morawski,Górnik,Białecki,Marchewka

Kolejny mecz w rundzie wiosennej rozegrali zawodnicy z rocznika 2006. Podejmowali Skaryszewiankę Skaryszew na własnym boisku. Hubertus to spotkanie wygrał poprzez bezpośrednią walkę z przeciwnikiem, oraz skuteczność. W zasadzie każda dobra sytuacja kończyła się bramką. Gratulujemy wygranej, oraz liczymy na więcej.

HUBERTUS CHOMENTÓW 6 - 1 SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW